flag
0531 918 61 10
Her Zaman Hizmetinizde

Kısa Hikayemizin Özeti

Uzay Design Web Tasarım & Grafik Tasarım Ajansı

Yıllardır kendimizi hep daha iyisini başarmak için geliştirdik ve eğittik. " Müşterilerimiz mutlu oldukça biz de kazanırız " prensibi ile 11 yıldır durmadan siz değerli müşterilerimize hizmet ediyoruz.

Biz Kimiz ?

Web Tasarım ve Grafik Tasarım alanında yaptığı işi seven, alanında uzmanlaşmak isteyen, yaptığı işe saygı duyan ve kazandığı her kuruşun hakkını vermeye çalışan, profesyonel olmak isteyen ama amatör bir ekiple koyulduk yollara

Doğru stratejiler, sürekli yukarıya koyduğumuz hedefler, yaptığımız işin kalitesi bizi her geçen ileriye taşıdı. 11 yılı aşkın süredir hem amatör hem profesyonel olarak Web Yazılım, Web Tasarım, Grafik Tasarım, Web Programlama, Sosyal Medya Yönetimi, E-Ticaret Sistemleri ve Kurumsal Kimlik alanlarında kendimizi sürekli geliştirdik ve bugün olduğumuz noktaya geldik.

Uzay Design olarak, beklentileriniz ve hedeflerinizi birlikte belirleyerek Web Tasarım, Web Yazılım ve Grafik Tasarım ihtiyaçlarınızı en uygun planlama ve bütçe çözümleri ile siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Tecrübeli ekibimiz ile hayalinizdeki hedefe ulaşmanız için elimizden gelen tüm desteği sağlıyoruz

Neden Biz ?

Sürekli özgün çalışmaya ve müşterilerimizi bir sonraki aşamaya geçirecek işler yapıyoruz. Her projeye evladımız gibi bakıp en iyi yere gelmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Bizim başarımız sizin başarınızın yansıtılmış halidir.

uzay design web tasarım

Takımızla Tanışın

Bazen uyumayıp sabahlayan tüm takım arkadaşlarımıza teşekkürü borç biliriz.

team member
Nafi Kabakoğlu

Grafik Tasarım

team member
İbrahim Duman

Web Tasarım

team member
Hatice Arısoy

S.E.O.

team member
M. Uğur Duman

E-Ticaret Uzman

Vizyonumuz

Her geçen gün yeni teknolojileri kullanarak müşterilerimizi hep daha ileriye taşımak. Tüm tecrübelerimizi projelere aktarmaktır.

elements eye

Müşterilerimiz Hakkımızda Ne Demiş ?

Her yorum bizim için çok değerlidir.
İş planlama ve uygulama süreci çok başarılı. Sizi ileriye taşıyacak fikirler ve projeler sunuyorlar. Tavsiye ederim.
author
Hüseyin KABAKOĞLU
İz Enerji
Geniş çaplı bir projeyi adım adım ilerleterek çok büyük bir iş modeli haline getirdiler. Hem Google reklamları hem de sosyal medyada varlığımız çok büyük. Teşekkür ederim.
author
Nedim KÖSE
Otopert
E-Ticaret konusunda verdikleri fikirlerle ve bizi verdikleri eğitimle kendi projemizi kendimiz hâkim durumdayız. Çok ilgililer tavsiye ediyorum.
author
Zeki BAHAR
Bahar Ticaret

İş Ortaklarımız

Size Daha İyisini Sunmak İçin Globalde Destekçilerimizi Artırıyoruz.