flag
0531 918 61 10
Her Zaman Hizmetinizde

Kurumsal E-Posta Sistemleri

PPC

Kurumsal E-Posta Sistemleri

Kurumsal e-posta, işletmenize ait alan adı ile biten bir uzantıya sahip e-posta adresine verilen isimdir.

İş hayatında işletme ve şirketlerin klasik mail uzantıları olan @gmail.com ya da @yahoo.com gibi alternatiflere yönelmedikleri görülür. Bunun temelinde de kurumsallık algısı vardır. Ciddi bir kurum olduğunu hissettirmek isteyen işletmeler kendi alan adları ile birlikte @sirketadi.com uzantılı mail adreslerini tercih ederler.

Kurumsal e-posta sistemleri kapsamında POP veya IMAP kullanılması mümkündür. Yaygın bir şekilde kullanılan ücretsiz mail uzantılarının aksine kurumsal mail adresleri paralıdır. Çünkü bir e-posta adresi almak için bir alan adına sahip olmak gerekir. Dolayısıyla da belirli bir ücret ödemek gerekecektir.


Kurumsal E-posta Sistemleri Nasıl Alınır?

Kurumsal e-posta adreslerinden bir tanesini almak için nasıl bir yol haritası izleyeceğinizi merak ediyor musunuz? O halde gelin sürece daha yakından bir göz atalım!

E-posta adresinizin işletmenize ait olmasını istiyorsanız öncelikle size özel bir alan adı satın almanız gerekir. Bu noktada nasıl bir tercih yapacağınız size kalmıştır. Sirketadi.com şeklinde bir uzantı alarak size özel bir alan adına sahip olabilirsiniz. Alan adı satın aldıktan sonra hosting hizmeti de almanız gerekir. Hosting kapsamında size sunulan e-posta adresi kadar e-postaya sahip olabilirsiniz.

Web tasarım hizmetleri ile iç içe geçmiş olan alan adı ve hosting hizmetleri ile alakalı tek başınıza planlama yapamıyorsanız bizimle iletişime geçmelisiniz! Kurumsal e—posta ayarlarınızı yaparak size daha kaliteli bir kullanım sağlıyoruz!

Neden Biz?

Kurumsal e-posta ihtiyaçlarınıza yönelik bütün çözümlerimizle kalite ve yüksek standartlar vaat ediyoruz. Özellikle yeni e-posta adresi açma ya da mevcut bir e-postayı kapatmak kurumsal e-posta sistemleri kapsamındadır. Bu hizmetlerimizden faydalanırken sizi bekleyen avantajları unutmayın!

Adres oluşturma, gerekli ayarlamaları yapma ve diğer pek çok özelliği aktifleştirme mümkün olacak! Size sadece bize ulaşarak birbirinden özel ayrıcalıklara kapı aralamak kalacak. Bu nedenle de kurumsal e-posta hizmetimizle size uygun bir çözüm bulabileceksiniz. Üstelik bulacağınız çözüm bütçe dostu da olacak! Hemen bizimle iletişime geçerek kurumsal bir e-postaya sahip olun!