flag
0531 918 61 10
Her Zaman Hizmetinizde

Pr Çalışmaları

PPC

Pr Çalışmaları

PR çalışması; reklam ve pazarlama sektöründe çok sık karşılaştığınız hizmetlerden biridir.

Ancak bu hizmetin ne olduğunu bilmek ve kullanmak oldukça değerlidir. Public Relation yani Halkla İlişkiler tamlamasının kısaltması olan PR markanızı yukarı taşır. İster dijital dünyada ister geleneksel medya kanallarında PR ayrıcalıklarından yararlanmak mümkün!

Markanız ile ilgili olumlu görüşlerin yayılmasını sağlayan PR çalışmaları tüketicilerin size yönelik anlayışlarında olumlu yönde değişime imkân sağlar. Bu nedenle de kurumun itibarı artış gösterir. PR çalışması daha önce hiç itibarı olmayan bir markayı yükseltmekle sınırlı değildir. Bu noktada itibarı zedelenmiş bir markanın itibarını geri kazanması için de önemlidir.

 • Etkili PR Çalışması
 • Hedef Kitle Belirleme
 • Hedef Kitle Tanımlama
 • Doğru Mecra Seçmek

Doğru PR Çalışması için Etkili Maddeler

 • Etkili PR Çalışması

  PR çalışmalarında başarıyı yakalamak hemen her markanın en büyük arzusudur. Peki, bu konuda nasıl bir yol haritası izlemek gerekir? Ajans olarak size sunduğumuz çok değerli hizmetlerle kalite odaklı çözümlere kapı aralıyoruz. Aşağıdaki adımlarla PR çalışmalarınıza yön veriyoruz.

 • Hedef Kitle Belirleme

  Başarılı bir PR çalışmasının en önemli unsurlarından bir tanesi doğru hedef kitle belirlemedir. Hedef kitle belirlerken doğru araç ve yöntemleri kullanmak sonraki adımlarda elde edeceğiniz ayrıcalıkları arttıracaktır. Özellikle kitle belirleme konusunda etkin çaba sarf eden uzmanlarımız size kusursuz sonuçlar vaat eder.

 • Hedef Kitle Tanımlama

  Hedef kitle belirlemek çok kapsamlı ve zahmetlidir. Bu noktadan sonra önemli olan kitlenizin beklentilerini ölçmektir. Hedef kitle tanımlama olarak kabul gören beklentileri saptama sayesinde reklam ve pazarlama çalışmalarının temeli atılır.

 • Doğru Mecra Seçmek

  PR çalışmaları ile alakalı doğru adımlar atmak istiyorsanız doğru bir mecra seçerek çalışmalarınızı yürütmelisiniz. Özellikle de mecra seçerken hedef kitlenizi dikkate almanız gerekir. Çünkü pek çok marka sadece popüler bir mecraya odaklanarak hedef kitlesini göz ardı eder.

Yukarıdaki aşamalar ve çok daha fazlası için bizimle çalışmaya ne dersiniz? PR çalışmaları dendiğinde akla gelen bütün çözümlerle alakalı size destek oluyoruz. Üstelik kaliteli hizmetlerimizi sizlerle buluştururken markanızın bütçesini de önemsiyoruz. Çok yönlü bir kazanç politikası çerçevesinde bizden hizmet almak mı istiyorsunuz? O halde hemen bizimle iletişime geçin ve kazanın!