Antalya web tasarım,Antalya web site,Antalya internet sitesi,Antalya eticaret,Antalya tasarım Antalya Google Reklamlar - Uzay Design Antalya Web Tasarım
flag
0531 918 61 10
Her Zaman Hizmetinizde

Google Reklamları

PPC

Google Reklamları

Site dışı SEO çalışmalarında amaç web sitesinin referans gücünü arttırarak daha iyi bir performans elde etmektir. Web sitelerinin önemli bir kısmı backlink adı verilen çalışmalar neticesinde faaliyetlerini sürdürür. Backlink hizmeti sitenizi başarıya götürecek bir unsur olsa da sadece backlink ile başarı yakalanmaz.

Reklamların kullanıcı üzerindeki etkisini bilen her dijital pazarlama uzmanı Google reklam çalışmalarına yönelir. Siz de Google ile reklam vermek ister misiniz? O halde bizimle iletişime geçerek sizi bekleyen avantajlara kapı aralamalısınız.

Google, dünyanın en büyük arama motoru olurken internetteki hemen her veriyi indexler. Bu da aslında internette gezinmek ya da reklam vermek isteyen birinin Google’ı göz ardı etmeden hareket etmesine neden olur. Dünyada milyarlarca insanın kullandığı Google’da reklam verirken çeşitli noktalara dikkat etmelisiniz. Bu sayede hem daha fazla insana ulaşabilir hem de daha iyi dönüşüm alabilirsiniz.


Google Reklamları ve Çeşitleri

Google reklamları ile markanızı büyütmek istiyorsanız yapmanız gereken şeyin size uygun bir model seçmek olacaktır. O halde gelin sizi bekleyen Google reklam modelleri neler daha yakından bir bakalım!

Google Arama Ağı Reklamı

Belirli bir anahtar kelime ile arama gerçekleştiğinde bu anahtar kelime ile listelenen sonuçlar Google arama ağı reklamı kapsamındadır. Genellikle yanında ‘Reklam’ ibaresi yer alan bu reklamların daha geniş kitlelere ulaşmada oldukça etkili olduğundan bahsetmek gerekir.

Görüntülü Reklamlar

İnternette gezinirken sayfanın herhangi bir noktasında ya da Youtube reklamı olarak görüntülü reklamlara rastlarsınız. Bu reklamlar aslında markaların verdiği reklamlardır. Siz de işletmenizi daha geniş kitlelere ulaştırmak için bu tür reklamlardan fayda elde edebilirsiniz. Ancak unutmamanız gereken şu ki görüntülü reklamlar için kaliteli görseller ya da videolar gerekir

Google Reklam Bütçesi

Google reklam bütçesi konusunda oldukça özel imkanlar sunar. İnsanların daha kaliteli bir kullanıma kapı aralaması adına tercih edilen reklamlar markanızı büyütmenin etkin yollarından bir tanesidir. Peki, bu reklamlar için nasıl bir yol haritası izlemeniz gerekir?

Google için ayıracağınız reklam bütçesinin ne kadar olması gerektiğine tamamen siz karar vermelisiniz. Özellikle de reklam bütçenize göre bir plan belirlemek daha değerlidir. Bu noktada sizlere destek oluyor ve en doğru hedeflemeyi gerçekleştiriyoruz. Özellikle de kaliteli bir hizmete kapı aralamak adın çözüm odaklı hizmetler sunuyoruz.