flag
0531 918 61 10
Her Zaman Hizmetinizde

Özel Yazılım Planlaması

PPC

Özel Yazılım Planlaması

Özel yazılım planlaması firmaların kendi işleri için özel olarak geliştirdikleri ve hazır bir şekilde satılan programlardan daha farklı bir şekilde hazırlanan sistemlerdir.

Söz konusu sistemler şirketlerin çeşitli ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamakla birlikte eksikliklerinin de giderilmesine yardımcı olur. Bu sayede son derece düşük maliyetli bir yazılım türü olarak hizmete sunulur.

Özel yazılım satın alınabilir, bir yazılım lisansı aracılığıyla edinilebilir veya yayıncı ya da geliştiricisinden kiralanabilir. Sahibi olan şirket, fikri mülkiyet haklarını elinde bulundurur ve kullanımı ve dağıtımı konusunda kısıtlamalar getirebilir. Kaynak kodu genellikle ticari bir sır olarak ele alınır ve son kullanıcıları tarafından değiştirilemez. Satıcılar tarafından uygulanan kısıtlamalar, ürünün hizmet şartları sözleşmesinde veya son kullanıcı lisans sözleşmesinde listelenmiştir.


Özel Planlamasının Avantajları

Özel yazılımın sağladığı avantajlar genel olarak aşağıdaki gibidir.

 • Kolay Kullanım
  Özel yazılımın kullanımı ve öğrenmesi daha kolaydır. Bu da daha hızlı iş süreçlerine yol açar. Örneğin Skype, dünya çapındaki kuruluşlar tarafından kullanılmaktadır. Bir hesaba kaydolmak ve uluslararası telefon görüşmeleri yapmak veya çevrimiçi video görüşmeleri yapmak dakikalar alır. Üstelik müşterilerinizin, tedarikçilerinizin ve çalışanlarınızın zaten bir Skype hesabı olabilir, bu yüzden onu nasıl kullanacaklarını bilirler.
 • Müşteri Desteği
  Özel yazılımlar erişilebilirdir ve teknik destek içerir . Bu programları sunan çoğu şirket, özel kaynaklar, 24/7 yardım, canlı sohbet ve kullanım kılavuzları sağlar. Örneğin, virüsten koruma programı işletmeler için çevrimiçi kaynaklar, 24 saat teknik destek ve güvenlik yapılandırma hizmetleri sunar. Çalışanlarınız herhangi bir sorunla karşılaşırsa, servis sağlayıcıyı arayabilir veya e-posta gönderebilirler.
 • Daha Düşük Bakım Maliyetleri
  Küçük işletme sahibi olarak, düşük maliyeti nedeniyle özel yazılımı tercih edebilirsiniz. Çoğu program ücretsizdir veya neredeyse hiçbir şey maliyetlidir. Bunun dezavantajı, kurulum, bakım ve özelleştirme için tescilli yazılımla ödeyeceğinizden çok daha fazlasını ödeyebilmenizdir.
 • Profesyonel Özel Yazılım Hizmetleri
  Siz de yukarıda bahsedilen avantajlardan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli hizmetleri sunan firmamız aracılığı ile en iyi hizmetlerden yararlanabilir ve profesyonel bir destek alabilirsiniz.