flag
0531 918 61 10
Her Zaman Hizmetinizde

S.E.O.

PPC

S.E.O.

SEO çalışması, son yıllarda dijital dünyanın en önemli kavramlarından bir tanesi olmuştur. İnsanların dijital dünyada daha başarılı sonuçlar almak adına tercih ettikleri SEO aslında ne?

SEO, Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu olarak bilinmektedir. Bu kavramın temelinde arama motoru algoritmalarına göre hareket ederek web sitesini yukarı taşımak vardır. Bu anlamda sizlere çözüm sunan ajansımız hem kaliteli hem de sonuç odaklı hizmetler sunmayı arzu eder. Bu sayede de SEO odaklı bir çalışma yapılarak başarı arttırılır. Peki, SEO çalışmaları yapılırken nelere dikkat etmek gerekir? Şimdi gelin SEO ile alakalı çok değerli detaylara bir bakalım!


On-page SEO Çalışması

SEO çalışmalarını yaparken amaç web sitenizin Google performansını iyileştirmektir. Bu noktada ilk ele alınması gereken detay sitenizin iç yapısıdır. Çünkü temeli sağlam olmayan bir web sitesinin rakiplerini geride bırakarak başarılı olması imkansızdır. Peki, on-page SEO çalışmalarında neler yapılır?

Site içi optimizasyon adı da verilen bu çalışmalarda site içerisinde SEO kurallarına uymayan bütün unsurların değiştirilmesi sağlanır. Bu sayede hem daha kaliteli bir site iç yapısı elde edilir hem de Google algoritmalarına uyulur. Diğer yandan SEO çalışmalarının olmazsa olmazı içerik çalışması da bu kapsamdadır.

On-page SEO çalışmalarının niteliğini arttırmak her ne kadar mümkün olsa da bu noktada bir profesyonel ile çalışmalısınız! Bizimle iletişime geçerek ihtiyaç duyduğunuz kaliteli hizmete ulaşmanız mümkün olacaktır!

Off-page SEO Çalışmaları

Site dışı SEO çalışmalarında amaç web sitesinin referans gücünü arttırarak daha iyi bir performans elde etmektir. Web sitelerinin önemli bir kısmı backlink adı verilen çalışmalar neticesinde faaliyetlerini sürdürür. Backlink hizmeti sitenizi başarıya götürecek bir unsur olsa da sadece backlink ile başarı yakalanmaz.

Site dışı SEO çalışmalarında sizlerin taleplerine uygun çözümler ortaya koyacak ajansımızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Beklentilerinizi maksimum derecede karşılayacak olan uzmanlarımız rakiplerinizden farklı olmanızı sağlayacak. Google aramalarında sürekli en üstlerde yer almak mı istiyorsunuz? O halde hemen bizimle iletişime geçin ve size özel çözümlerin keyfini çıkarın. Bizimle yükselmek oldukça keyifli olacak!