flag
0531 918 61 10
Her Zaman Hizmetinizde

Yazılım Geliştirme Desteği

PPC

Yazılım Geliştirme Desteği

Profesyonel bir şekilde sunulan yazılım geliştirme desteğine ihtiyaç mı duyuyorsunuz?

Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. Kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli hizmetleri sunan firmamız aracılığı ile en iyi yazılım geliştirme desteği hizmetlerini sunmaktadır. Bu doğrultuda önce yazılım geliştirmenin ne anlama geldiğini anlayalım. Terim, yazılım ve donanım olmak üzere iki unsurdan meydana gelir.

Yazılım, yazılım kodundan daha fazlasıdır. Bir program, bazı hesaplama görevlerini gerçekleştiren çalıştırılabilir bir koddur. Yazılım, yürütülebilir program kodu, ilgili kitaplıklar ve belgelerden oluşan bir koleksiyon olarak kabul edilir. Yazılım, belirli bir gereksinim için yapılmışsa yazılım ürünü olarak adlandırılır. Yazılımın geliştirilmesi, çalıştırılması ve bakımına sistematik, disiplinli, nicel bir yaklaşım uygulamak; yani teknolojinin yazılıma uygulanması için profesyonel bir şekilde yazılım geliştirme desteği alınması gerekir.


Yazılım Tipleri

S tipi (statik tip), kesinlikle belirli spesifikasyonlara ve çözümlere göre çalışan bir yazılımdır. Çözüm ve ona ulaşmanın yolu kodlamadan hemen önce anlaşılır. S-tipi yazılımın değişme olasılığı en düşük olan yazılımdır. Bu yüzden en basit olanıdır. Örneğin, matematiksel hesaplamalar için bir hesap makinesi programı.

P-tipi (pratik tip), bir dizi prosedür içeren bir yazılımdır. Bu, prosedürlerin tam olarak neler yapabileceği ile belirlenir. Bu yazılımda teknik özellikler açıklanabilir. Ancak çözüm hemen açık değildir. Örneğin, oyun yazılımı.

Elektronik tip (gömülü) yazılım, gerçek ortamın gereksinimleriyle yakından ilgilidir. Bu yazılım, gerçek yaşam koşullarında yasalarda, vergilerde vb. çeşitli değişiklikler olduğu gibi, yüksek bir gelişim düzeyine sahiptir.

Profesyonel Yazılım Geliştirme Desteği Hizmeti

Siz de çeşitli amaçlar ile yazılım geliştirmek ve bu yazılımların sağladığı avantajlardan yararlanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız sizlere en kaliteli ve profesyonel hizmetleri sunmaktadır. Bu doğrultuda sizde bizimle iletişime geçerek konu ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Alanında profesyonel ve deneyimli kadromuz ile sizlere en kaliteli ve profesyonel desteği sunmaktan gurur duyuyoruz. Siz de bu alanda deneyimli ve uzman kadromuz ile çalışmak ve onların sağladıklarından yararlanmak istiyorsanız hemen harekete geçin ve bizimle iletişim kurun.