flag
0531 918 61 10
Her Zaman Hizmetinizde

Yazılım Projesi Yöetimi

PPC

Yazılım Projesi Yöetimi

Yazılım projesi yönetimi, işletmelerin ya da bireylerin sahip olmak istedikleri yazılımın tasarlanması ve hazırlanması sürecini kapsamaktadır.

Günümüzde pek çok işletmenin yoğun bir şekilde kendileri için uygun olan yazılımı seçmeleri mümkündür. Bu doğrultuda firmamız kurulduğu günden bu yana yazılım projesi yönetimi hizmeti ile müşterilerine destek almaktadır. Peki, yazılım projesi yönetiminin avantajları nelerdir? Gelin hep birlikte tüm detayları inceleyelim.

  • Daha Güçlü Rekabet Avantajı
  • İşletmeniz için Güvenli Finansman

Yazılım Projesi Yönetimi Avantajları

Yazılım projesi yönetiminin çeşitli avantajları bulunmaktadır. Söz konusu avantajlar aşağıdaki gibidir.

Daha Güçlü Rekabet Avantajı

Yazılım projesi yönetimi kuruluşların daha karlı, üretken ve yenilikçi olmasını sağlar. Bu, özellikle iş modellerinin merkezinde genellikle özel programlar kullanan yazılım geliştirme şirketleri için geçerlidir. Kendi özel yazılımınızı oluşturarak, pazardaki bir boşluğu doldurabilir ve müşterilere değerli ve benzersiz bir teklif sunabilirsiniz. Zamanla pazar payı kazanabilir ve müşteri sadakati oluşturabilirsiniz.

Bir yazılım geliştiricisi olmasanız bile, yine de tescilli sistemleri kullanmaktan yararlanabilirsiniz. Örneğin, mevcut teknolojinizle entegre olan yazılım programları oluşturmak için bir ekip kiralayabilirsiniz. Bu, kuruluşunuzdaki iş performansını ve üretkenliği artırabilir, iş süreçlerini düzene sokabilir ve üretimi artırabilir. Ayrıca, işiniz değiştikçe programı özelleştirebilir ve yeni özellikler ekleyebilirsiniz.

İşletmeniz için Güvenli Finansman

Startup'ların yaklaşık üçte biri sermayeleri bittiği için kapılarını kapatıyor. Özel yazılım geliştirmek başarıyı garanti etmez. Ancak küçük işletmeniz için finansman sağlamayı kolaylaştırabilir. Ayrıca, başka hiçbir şirket sizinle aynı ürünü sunmadığı için daha yüksek fiyatlar talep edebilirsiniz.

Görünüşe göre, büyük veri yatırımcıları paralarını özel mülk yazılım satan şirketlere veya en azından özel eklentiler gibi açık kaynaklı yazılımlardan başka bir şeye yatırmayı tercih ediyor. Bu tür bir teknoloji, piyasada zaten mevcut olanla sınırlı değildir. Küçük bir işletme olarak, kendi tescilli sisteminizi geliştirebilir ve ardından bu sistemden para kazanabilir veya operasyonlarınızı kolaylaştırmak için onu kullanabilirsiniz . İlk seçeneği seçerseniz, yazılımınızın lisansını kişilere veya şirketlere satışından kâr edebilirsiniz. Her iki durumda da başlamadan önce dikkate alınması gereken bazı şeyler var. Bunun için profesyonel bir destek almanız gerektiğini unutmamalısınız.